loader-image

CIEKAWEKSIĄŻKI

"Twarzą do ściany"

Uwielbienie zaczyna się w naszej osobistej relacji z Bogiem.

Ta książka to zbiór badań i historii o uwielbieniu i reakcji na prowadzenie go zbieranych w ciągu ostatnich dwudziestu lat. To, że zostałem zbawiony w późniejszym okresie życia i spędziłem wiele lat w głównych nurtach przemysłu muzycznego pozwala mi patrzeć z innej perspektywy niż patrzy osoba z dłuższym stażem w kościele. W tej książce patrzę na podobieństwa pomiędzy kościołem i światem w dziedzinie muzyki. Jest tu także mowa o kierunku, jaki przyjmuje uwielbienie i trosce o naszą młodzież i to, jaka muzyka do nich dociera.
Jest to także studium tego, czego może dokonać dziedzina prorocza w jedności z uwielbieniem i tego, że chwała i wstawiennictwo są nierozdzielne.

Chwała to temat trudny do zdefiniowania i do zrozumienia, czemu jest tak niezbędna. Mam nadzieję, że nie komplikuję zbytnio tego tematu i nie pomniejszam tak spontanicznych działań. Łatwiej jest zdefiniować uczucia, gdy człowiek się zakocha.

"Serce Artysty"

Podręcznik do pracy nad charakterem dla Ciebie i Twojego zespołu

„Nasz charakter jako artystów tworzących w kościele, nasza droga za Chrystusem, nasz wzrost duchowy – wszystko to fundamenty służby, do której Bóg bez ograniczeń udziela mocy swojego Ducha. Potrzebujemy artystów znanych nie tylko ze swojego talentu, ale również ze sposobu, w jaki naśladują Chrystusa. „ – Rory Noland

Tajemnica Spowiedzi i Mszy św.

Świadectwo Cataliny Rivas

Czy prowadzisz scholę czy śpiewasz jeżeli posługujesz podczas Mszy św. ta książka to lektura obowiązkowa. Dlaczego ? Przekonajcie się sami to naprawdę krótki tekst.

Możesz także przeczytać on-line tutaj.